İddaada Sistem Çeşitleri

İddaa da para kazanmak için çeşitli yöntemlere başvururuz. Bunların en başında sistem gelir. Bugün sizlere iddaa sistem çeşitleri nelerdir, en çok hangileri tercih edilir sorularına yanıt vereceğiz.

İddaa Sistem Çeşitleri, Sistem Çeşitleri İddaa, İdda Sistem Çeşitleri

İddaa sistem çeşitleri oldukça fazladır. Bu sistem çeşitleri iddaa da nasıl oynanır, kuralları nelerdir bulmak biraz zordur. Biz en çok oynananları ve ücretlerini sizlere sunuyoruz.

Sistem 2 : Örnek olarak 4 maçlık kuponda sistem 2 oynarsanız 2 maç tutsa bile paranızı alırsınız. Çünkü sistem 4 maçtan seçtiği ikişer maçlık 6 ayrı kupon oluşturur.

Sistem 2 3 : Yine 4 maçlık kuponda 2 veya 3 maç tutarsa tutan maçların parasını alırsınız. Aynı şekilde 4 maçtan oluşan 2 maçlık 6 ayrı kupon 3 maçlık 4 ayrı kupon kombinasyon ile oluşuyor.

Sistem 2 3 4 : 4 maçlık kuponda 2,3 veya 4 maç tutarsa tutan maçların parasını alırsınız. Sistem 2 3’ten farkı ek olarak 4 maçlık orjinal kuponunda tutması halinde parasını alabiliyorsunuz.

Sistem 3 : 5 maçlık kuponda 3 maç tutması gerekiyor. Sistem 5 maçtan kombinasyon yapıp 3 maçlık 10 ayrı kupon oluşturuyor.

Sistem 3 4 : aynı 5 maçlık kuponda 3 veya 4 maç tutması gerekiyor. Bu sefer sistem 3 maçlık 1 ayrı kupona ek olarak 4 maçlık 5 ayrı kupon daha oluşturuyor ve kazanma şansımız artıyor.

Sistem 3 4 5 : 5 maçlık kuponda 3,4 veya 5 maç tutarsa tutan maçların parasını alabilirsiniz. Sistem 3 4’e ek olarak maçların hepsinin tutması halinde sadece 1 TL fazla vererek oynadığınız 5 maçlık kuponun kendi kazancını da alabiliyorsunuz.

Sistem 4 : 6 maçlık kuponda 4 maç tutması gerekiyor. Sistem bu 6 maçtan oluşan 4 maçlık 15 ayrı kupon oluşturuyor.

Sistem 4 5 : 6 maçlık kuponda 4 veya 5 maçın tutması haline para alırsınız. Sistem 4′ ek olarak 5 maçlık 6 ayrı kupon daha ekleniyor ve kazanma şansınız yükseliyor.

Sistem 4 5 6 : 6 maçlık kuponda 4,5 veya 6 maç tutarsa tutan maçların parasını alırsınız. Bunda da ek olarak 6 maçın bir arada olduğu yani sizin oynadığınız orjinal kupon kazançlara ekleniyor tabi 6 maçın tutması halinde. Bunun için ekstra 1 TL vermeniz gerekiyor.

Sistem 5 : 6 maçlık kuponda 5 maç tutarsa tutan maçların parasını alırsınız. Yine aynı şekilde 6 maçın içinden kombinasyon yapıp 5 maçlık 6 ayrı kupon oluşturuyor.

Sistem 5 6 : 6 maçlık kuponda 5 veya 6 maç tutarsa parayı alırsınız. Ek olarak yine 6 maçın bir arada bulunduğu kuponunuz kazancınıza dahil ediliyor ekstra 1 TL karşılığında.

En çok oynanan ve tercih edilen iddaa sistem çeşitleri ve fiyatları bunlardır. Maç sayılarının bir sınırı yok. Biz anlaşılması kolay olsun diye aynı kuponlar üzerinden anlattık. Yani sistem 4’ü illa ki 6 maçlık kuponda oynayacaksınız diye bir kural yok. İsterseniz 10 maçlık kuponda da sistem 4 veya sistem 5, sistem 3 4 5 oynayabilirsiniz. Aşağıdaki sistem tablosu ile diğer sistemlerin ücretlerinin ne kadar olduğunu kolayca hesaplayabilirsiniz. Sol taraftan oynayacağınız maç sayısını, üst taraftan oynayacağınız sistem çeşidini belirleyin. Kesiştiği nokta ödeyeceğiniz ücrettir.

İddaanın ve sistemin tüm yönlerini incelemeye ve aktarmaya devam ediyoruz. Sistem oyununun nasıl oynandığını genel hat ve kurallarıyla anlattığımız “İddaa Sistem Nasıl Oynanr?” konumuzu da mutlaka okuyunuz.

Bu heyecanı farklı bir boyuta taşımak ve daha fazla kazanmak istiyorsanız internet üzerinden online iddaa oynamanızı tavsiye ediyoruz. Getirisi kesinlikle çok fazla. Ayrıca oyun seçenekleri ve çeşitliliği sizi daha adapte şekilde oynamaya sevkediyor. Sizde zevk alarak ve keyifli şekilde oynadığınız için tahminleriniz daha sağlıklı oluyor ve para kazanma şansınız artıyor. Özellikle canlı iddaa da gerçekten güzel paralar kazanılıyor. Sizler için en yüksek oranları veren, lisanslı, güvenilir, kaliteli Avrupa’da hizmet veren ve denetlenen iddaa sitelerini listeledik. Giriş butonuna tıklayarak dilediğinize üye olup kafanız rahat bir şekilde iddaa oynayabilirsiniz. Şimdiden bol kazançlı ve keyifli oyunlar…

28 yorum

 1. Sistem kupon yaptim 4 5 6 7 sistem kupunu yaptim 4macim geldi 2macim ertelendi verdiğim para 64tl bu ertelenen maçların orani 1olacagi icin benim kazanacağım para 40tt olacak ve ben zarar etmiş oluyorum 24saat icinde oynanmasa peki kuponu bekletsem olurmu maclar oynayana kadar

 2. 7 maç yaptim sistem 4 5 6 oynadım 6 maçım tuttu 1 yatti kupondan ne kadar kesilir

 3. 13 maçlık bir kupon yapıcam 5-6 tanrsi banko sistem 5-10 oynamak mantıklımı geri7/8 maçı çiftr şamlı gelir diye düşünüyorum

 4. Sistem 2345 oynarsak eğer en az kaç mac tutması gerekir

 5. Acaba hangi iddia sistemleri nde oranlar çarpılır?

 6. sistem 2 5 ile 2345 farkı ne

  • Sistem 2 5 tutan maçları 2’li ve 5’li ayırıp çarpmaya alır.
   Sistem 2 3 4 5 ise tutan maçları 2’şerli, 3’erli, 4’erli ve 5’erli ayırıp çarpmaya alır. Kazanç daha fazladır.

 7. 16 maç yaptım 4 banko seçtim bankolar geldi sistem 0 12 seçtim hesaplamasi nasıl oluyor

 8. Merhaba 5 maç oynadım sistem 3 4 birde banko maç oynadım, banko tuttu ancak 2 maç tutmadı kupon yatmış mı oluyor

 9. Mesela 5 maç oynadım sistem 2 3 dedim ne kadar ücret yatıracam veya 3 yatırsam olurmu

 10. Bilyoner de kupon yapıp bayiiden oynuyorum ama bilyonerde ms-1 kg var üst iy-0 4 maç yaptım diyelim bilyonerde bu kupona sistem çıkmıyor ama normal bayii de oynarken sistem 3-4 yapsam olurmu
  Yani her kupona sistem oluyormu yoksa illa iy-ms oynamak zorundamıyız

  • Bayiden 4 maçlık sistem kuponu oynayabilirsin. İnternetten de oynayabilirsin aslında. İki türlü de sistem oynanabiliyor. Her kupona iy-ms oynamak zorunda değilsin.

 11. 6 maç oynadım ve sistem 2,3,4,5,6 yaptım. 2 maç tutarsa kupon bedeli olan 57 TL’den yüksek ya da denginde bir ücret alabilir miyim? Kısacası vermiş olduğum parayı çıkarabilir miyim?

 12. 30 maç yaptım 2/1 sistem 2yi işaretlersem 3 maç veya 4 maç tutarsa 3/4 maçın parasını alıyormuyum yoksa sadece 2yi işaretlediğim için ikiyi mi alıyorum

 13. 12 maç yaptım ve sistem sadece 5 yaptım tutan maç 7 kupon tutuyormu yani sadece 5mac tuttumu sayılıyor yoksa 7 tanemi aciklarmisiniz

 14. 8 maç yaptım ve sistem oynamak istiyorum nasıl olcak

 15. 7 maç oynadım sistem 6 yaptım sadece 6 maç geldi birde banka maçım geldi para alırmıyım sizce

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

CLOSE
CLOSE